Dodano dnia: 11.05.2013 o godz: 12:07 | Numer ID: 3397
Link nie działa/spam ?

Akcesoria do tabletów - sklep w Krakowie

Nasz sklep internetowy jest odmienny niż wszystkie. Tabletoid. p sprzedaje, ale równocześnie doradza i opiekuje się Klientem. Staliśmy się zwolennikami tabletów i od tego zaczynaliśmy handel w naszym sklepie internetowym. Nasza miłość zmierzała w kierunku akcesoriów do tabletu, gdyż tu odkryliśmy o wiele większe możliwości specjalizacji. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż powinna być zespolona z pełną znajomością tego co się sprzedaje, i my tak do tego podchodzimy, Na chwilę obecną możemy przedstawić naszym klientom kilkadziesiąt przeróżnego gatunku akcesoriów, takich jak uchwyt samochodowy na zagłówek, etui do tabletu, czy też karta micro SD.

W dodatku ciągle powiększamy naszą ofertę o nowe akcesoria, które systematycznie opisujemy, robimy im zdjęcia i wstawiamy do sklepu. Pragniemy, by nabywca, który do nas trafi był w pełni świadomy tego, co nabywa, i nie nabywał przysłowiowego “kota w worku”. Produkt, który nade wszystko polecamy to pokrowiec na tableta oraz zasilacz sieciowy do tableta. W przypadku ładowarek opracowaliśmy system w takim stopniu, że jesteśmy w stanie dostosować specyfikację zasilacza i wtyk ładowania prawie do każdego tabletu. Dla sklepu Tabletoid. pl szeroko stosowane jest pojęcie upustu, jak również gratisu, czy upominku. Do każdego zamówienia dołączamy cokolwiek słodkiego, zaś do naprawdę dużych zleceń dokładamy odrębny podarek. Chcemy, żeby nasi Konsumenci czuli się nadzwyczajnie. Jesteśmy świadomi faktu, że aby być na szczycie biznesu musimy kreować wartość dodaną. I zmierzamy do tego każdego dnia.

Szczegóły strony tabletoid.pl:

Komentarze do strony: tabletoid.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę tabletoid.pl

Akcesoria do tabletów - sklep w Krakowie
Akcesoria do tabletów - sklep w Krakowie
Akcesoria do tabletów - sklep w Krakowie
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

odchudzanie (18), usługi (38), ślub (25), Pozycjonowanie stron (23), fotograf (22), samochody (20), zdrowie (47), kredyty (24), pożyczki (31), noclegi (25), transport (25), motoryzacja (21), mieszkania (21), wesele (25), kraków (37), pozycjonowanie (61), Uroda (21), strony internetowe (22), sklep (34), zdjęcia ślubne (18), sklep internetowy (19), strony WWW (29), Lublin (17), fotografia (21), księgowość (21), prawnik (19), fotografia ślubna (22), finanse (19), budownictwo (23), nieruchomości (19), łódź (30), katalog (21), lodz (21), skup samochodów (19), meble (28), wizytówki (21), adwokat (22), praca (21), katalog stron (37), medycyna (24)