Dodano dnia: 19.04.2011 o godz: 17:37 | Numer ID: 1823
Link nie działa/spam ?

Księgarnia internetowa

Księgarnia internetowa "Impuls" to umiejscowione w Krakowie wydawnictwo i księgarnia mające w swej ofercie opracowania z zakresu nauk społecznych: psychiatrii, resocjalizacji, socjologii, oraz: podręczniki dla rodziców i pedagogów czy projekty muzyczne. Poza tym posiadamy kompleksowy program wydawniczy obejmujący: bajki dla dzieci, poradniki popularnonaukowe, a także jesteśmy otwarci na wieloetapową redakcję i korektę pism, druk i oprawę oraz archiwizację dzieł.

Mamy na względzie uznanie czytelników dlatego chcemy utrzymywać kontakty jedynie z poważnymi magazynami i wydawnictwami przez co jesteśmy w stanie zapewnić błyskawiczną i pewną wysyłkę naszych dzieł. Z aktualną ofertą oficyny można zapoznać się na łamach "Notesu Wydawniczego" lub "Nowych Książek". Doceniając zaangażowanie oraz doświadczenie pracowników, ciekawe warunki współpracy i pomoc w dystrybucji dzieł; mnóstwo firm, organizacji, zgromadzeń i osób prywatnych realizuje w "Impulsie" zlecenia wydawnicze takie jak: publikacje jubileuszowe, konferencyjne, prace doktorskie, profesorskie itp.

Mamy nadzieję, że mnóstwo klientów zaufa naszym słowom i będzie naszymi klientami, a być może dołączą do coraz większego grona autorów ogłaszających u nas swe utwory. Należy bowiem kształcić swą fascynację jaką jest pisanie i niepisać wyłącznie jak to się mówi przysłowiowo "do szuflady".

Szczegóły strony www.impulsoficyna.com.pl:

Komentarze do strony: www.impulsoficyna.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.impulsoficyna.com.pl

Księgarnia internetowa
Księgarnia internetowa
Księgarnia internetowa
-