Dodano dnia: 01.11.2013 o godz: 19:43 | Numer ID: 3915
Link nie działa/spam ?

Strony internetowe Design Group 1

Budowa stron powinna cechować się na równi z estetyką jak i funkcjonalnością strony tzn. strony www czy sklepy internetowe powinny być estetyczne i przyjazne dla osób odwiedzających stronę, aby bez problemu osoba która ogląda stronę mogła swobodnie poruszać się między poszczególnymi zakładkami oraz aby mogła znaleźć odpowiedni materiał na stronie którym jest zainteresowana / y. Jeśli wszystko będzie intuicyjne użytkownik na pewno będzie odwiedzał naszą stronę. Użytkownicy lubią wygodę, dlatego gdy jest problem z poruszaniem się po stronie, trzeba długo szukać tego co nas interesuje - rezygnują ze strony i szukają dalej.

Mnóstwo jest też w sieci różnych portali ze zleceniami gdzie osoby szukają firm czy freelancerów do budowy stron. Oczywiście nie mam nic przeciwko freelancerów bo takie osoby od firm niczym się nie różnią - poza tym, że nie mają papierka o prowadzonej działalności a wykonują to na umowy typu "zlecenie" czy "dzieło".... Tylko, jeśli klient zgłasza się ze zleceniem, oraz potrzebuje strony www - a w odpowiedzi dostaje ofertę, że ktoś mu ją wykonana za kwotę 50 - 100 PLN w godzinę czasu - to czego można oczekiwać od takiej strony - czy ta osoba ma pojęcie o budowie stron???. Czy stronę tą można w ogóle określić mianem "Strony www"??? Problem tkwi w tym, że osoby poszukujące wykonawców do budowy strony wybierają te tańsze - nic nie warte oferty i nawet nie wiedzą, że sami sobie robią krzywdę. Bo po krótkim czasie zauważają, że jednak strona nie spełnia ich oczekiwań (strony www konkurencji są bardziej profesjonalne) i znów chcą inną stronę - zatacza się wówczas błędne koło i nie muszę chyba pisać jaki błąd popełniła ta osoba na samym początku. Mało tego, strony czasem się psują jedne z winy klienta bo coś przez pomyłkę usunął a inne z winny wykonawcy, gdyż to on właśnie popełnił błąd robiąc strony a nie mając o tym pojęcia. Jeszcze w innych stronach może się coś zaciąć samo prześ się - wiadomo jest to rzecz elektroniczna - Ale od tego jest wykonawca (i ma taki obowiązek) aby to naprawić tylko, że bardzo często bywa tak, że gdy klient pisze do wykonawcy strony z problemem związanym ze stroną - od wykonawcy nie ma odpowiedzi, zero kontaktu.

Czy to jest profesjonalne podejście??? Czy takiej osobie możemy zaufać???....

Podsumowując:

Budowa stron i sklepy www - nie są zajęciem prostym i wymagają dużego doświadczenia. Także, jeśli nie chcą mieć Państwo problemów ze stroną to lepiej jest odpuścić sobie oferty od takich osób. W ogólnym rozrachunku zaoszczędzą Państwo nie tylko pieniądze ale i ten cenny czas - którego nam ciągle brakuje...

Szczegóły strony www.designgroup1.pl:

Komentarze do strony: www.designgroup1.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.designgroup1.pl

Strony internetowe Design Group 1
Strony internetowe Design Group 1
Strony internetowe Design Group 1
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

lodz (21), fotografia ślubna (22), wizytówki (21), medycyna (24), nieruchomości (19), budownictwo (23), meble (28), pozycjonowanie (61), zdjęcia ślubne (18), księgowość (21), usługi (38), adwokat (21), odchudzanie (18), Lublin (17), Uroda (21), strony WWW (29), noclegi (25), kredyty (24), wesele (24), sklep internetowy (18), fotograf (22), kraków (36), mieszkania (21), Pozycjonowanie stron (21), skup samochodów (19), transport (25), praca (21), pożyczki (31), łódź (30), fotografia (21), katalog (21), zdrowie (47), ślub (25), strony internetowe (22), sklep (33), motoryzacja (21), prawnik (19), katalog stron (37), samochody (20), finanse (19)