Dodano dnia: 26.03.2018 o godz: 12:39 | Numer ID: 6766
Link nie działa/spam ?

Adwokat Warszawa Centrum - rozwód, podział majątku porady prawne

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Osoby, które rozważają złożenie pozwu o rozwód, mogą umówić się na poradę prawną z doświadczonym Adwokatem. Adwokat Robert Ofiara od lat prowadzi takie sprawy jak: rozwód (rozwód z orzeczeniem o winie), kontakty z dzieckiem, podział majątku po rozwodzie.
Niejednolitość spraw o rozwód, które prowadzi kancelaria adwokacka oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych zapewnia klientom kancelarii adwokackiej rzetelną i kompleksową pomoc prawną w postępowaniu rozwodowym. Adwokat pisze pisma (np. pozew o rozwód, odpowiedź na pozew o rozwód, zażalenie, apelacja), bierze udział w negocjacjach pomiędzy stronami, zapewnia reprezentację w sądzie. Na stronie internetowej kancelarii adwokata Roberta Ofiara znajdują się przygotowane przez prawników kancelarii adwokackiej artykuły, poruszające m. in. takie tematy jak: rozwód z winą, kontakty z dzieckiem, przebieg rozprawy rozwodowej, podział majątku. Aby umówić się z adwokatem na poradę prawną w sprawie o rozwód prosimy o kontakt z sekretariatem kancelarii. Sprawę można zgłosić także za pośrednictwem formularza zgłoszeń, dostępnego na stronie internetowej kancelarii adwokackiej.
Adwokat Robert Ofiara - Kancelaria Warszawa Al. Jerozolimskie 47 lok. 2 (ścisłe centrum Warszawy, tuż obok stacji metro centrum)

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Komentarze do strony: robertofiara.pl

  • Kasia z Warszaway napisal(a):
    Data dodania: 03 09 2019 (raport)

    Przez telefon niby wszystko ok ale na żywo dramat. Adwokat nie przygotowany chociaż przez tel. przedstawiłam zakres porady a po zwróceniu uwagi stał się arogancki. Zdecydowanie odradzam.

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę robertofiara.pl

Adwokat Warszawa Centrum - rozwód, podział majątku porady prawne
Adwokat Warszawa Centrum - rozwód, podział majątku porady prawne
Adwokat Warszawa Centrum - rozwód, podział majątku porady prawne
-